Mittwoch, Februar 14, 2007

مسلمانان ، و طلوع و غروب ِ خورشيد


هيچ از خود پرسيده‌ايد : چرا مسلمان‌ها نسبت به طلوع و غروب ِ خورشيد – اين صحنه‌های ِ زيبا و با‌شکوه - ، هيچ‌گونه علاقه‌ای ندارند و از آن لذّت نمی‌برند ؟
- خوب فکر کنيد ؛ علّت‌اش را می‌فهميد !
v
البتّه مسلمان‌ها از هيچ‌يک از پديده‌های ِ زيبای ِ طبيعت لذّت نمی‌برند ؛ امّا لذّت‌نبردن‌شان از طلوع و غروب ِ خورشيد ، علّتی مضاعف و کاملاً روشن دارد ...2 Kommentare:

 1. با سلام و آرزوی موفقیت روزافزون

  دوست گرامی

  با توجه به اینکه شما کتابهای بسیاری را خوانده اید میخواستم جسارتا بپرسم آیا کتاب خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی را نیز مطالعه فرموده اید؟ من به تازگی این کتاب را خواندم و میخواهم نظر شما را اگر زحمتی نیست (که مطمئنا هست) درباره ی این کتاب بدانم. بسیار ممنون میشوم اگر اینکار را بکنید.این کتاب حجم کمی دارد(104 صفحه) ولی به نظر من گویای مسایل بسیاری میباشد. لینک دسترسی به کتاب را نیز برایتان میگذارم البته نسخه ی پی دی اف آن را دارم ولی متاسفانه آدرس ایمیلتان را در وبلاگ پیدا نکردم تا برایتان بفرستم

  مشتاقانه منتظر جوابتان هستم

  موفق و پر امید باشید

  Mr. Hamfer:

  http://www.geocities.com/mr_hamfer

  AntwortenLöschen
 2. با عرض سلام خدمت دوستان محترم،
  خاطرات مستر همفر افسانه اي خرافي بيش نيست. مطالعه اين كتاب بر هر صاحب عقل مطلعي روشن و واضح مي كند كه همفر نامي افسانه اي بيش نيست. كتابهاي محمد بن عبدالوهاب مشخص است و نقل قولهاي وهمي و افسانه وار كه از ايشان بيان شده است كوچكترين ارتباطي با عقايد شيخ محمد بن عبدالوهاب ندارد. بنابراين نبايد فريب آخوندهاي ضد دين و انسانيت را خورد كه از هيچ دروغ و نيرنگي براي رسيدن به اهداف شوم خود دريغ نمي كنند. دين الله پاي برجاي مي ماند و روسياهي به حكومت فاشيستي صفوي، ضد اسلامي، ضد ايراني، غريب پرست مي ماند. مردم ايران در حال بيدار شدن و آگاهي هستند. اسلام راستين با دين دروغين آخوندهاي صفوي 180 درجه تفاوت دارد.

  AntwortenLöschen